Drewniana Skrzynka z Biblią z Twoim Nadrukiem

55.66 

Eleganckie wydanie Biblii w drewnianej szkatułce z kolorową własną dedykacją na Chrzest, Komunie Świętą i Bierzmowanie. komplet, składa się z Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu oraz drewnianej szkatułki z nadrukowanym na niej motywem oraz tekstem dedykacji. Szkatułka w kształcie otwieranej książki.
  • drewniana kaseta idealnie chroni zawartość,
  • szkatułka z drewna lipowego i sklejki brzozowej,
  • wytrzymałe dwa zawiasy pokryte lakierem przeciw rdzy,
  • uniwersalne zamknięcie, zapobiegające przypadkowemu wypadnięciu zawartości,
  • wymiary szkatułki: 200 x 140 x 65 mm,
  • kolorowy nadruk UV na szkatułce
  • wymiary Biblii: 180 x 120 mm,
  • ilość stron: 1663,
  • oprawa twarda.
Polecamy bardzo praktyczne, podręczne, pełne wydanie Biblii Tysiąclecia - Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu w oryginalnym formacie oazowym i twardej oprawie. Sługa Boży Ks. Franciszek Blachnicki, założyciel ruchu oazowego nie przypuszczał zapewne, że do historii wejdzie nie tylko wspaniała idea wakacyjnych, a dalej także stałych spotkań formacyjnych ze Słowem Bożym dla wszystkich stanów w Kościele, ale też charakterystyczny i jednocześnie bardzo wygodny format Pisma Świętego. Niech to wydanie przypomina wszystkim, że Bóg, który objawia się nam poprzez Słowo, jest Światłem i Życiem, służąc wspólnotom oazowym, a także inspirując na nowo budowanie w naszych rodzinach Bożej oazy życia i miłości. Tekst Pisma Świętego zatwierdzony do stosowania w liturgii przez Konferencję Episkopatu Polski.Prezent idealnie dopasowany do okazji Sakramentu Chrztu Świętego, Komuni Świętej i Bierzmowania. Na wieczku szkatułki nadrukujemy dla Ciebie jedną z wybranych dedykacji lub Twój własny tekst umieszczony w specjalnie przygotowanym przez nas kolorowym wzorze ozdobnym.

NADRUK

Nasz nadruk wyróżnia się wśród ofert konkurencji. Na kasetach, stosujemy najwyższej jakości druk, wykonany metodą cyfrowego druku UV, za pomocą bardzo innowacyjnych, specjalistycznych maszyn. Dzięki temu rozwiązaniu, nadruk jest bardzo trwały, a przy tym gwarantuje żywe kolory.

REALIZACJA

Zamówienie wykonujemy w 24 godziny od jego złożenia. Tekst oraz dane takie jak imiona, datę uroczystości oraz miejscowość, należy zamieścić w polu "Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia" przy wypełnianiu danych zamawiającego.