Biblia Dla Dzieci w szkatułce na Chrzest z Twoim Nadrukiem

99.99 

Eleganckie wydanie Biblii w drewnianej szkatułce z kolorową własną dedykacją na Chrzest, Komunie, Bierzmowanie.

Aukcja dotyczy kompletu, składającego się z Biblii w obrazkach dla najmłodszych oraz drewnianej szkatułki z nadrukowanym na niej motywem oraz tekstem dedykacji. Szkatułka w kształcie otwieranej książki.

  • drewniana kaseta idealnie chroni zawartość,
  • szkatułka z drewna lipowego i sklejki brzozowej,
  • wytrzymałe dwa zawiasy pokryte lakierem przeciw rdzy,
  • uniwersalne zamknięcie, zapobiegające przypadkowemu wypadnięciu zawartości,
  • wymiary szkatułki: 200 x 140 x 65 mm,
  • kolorowy nadruk UV na szkatułce
  • wymiary Biblii: 170x120 mm,
  • ilość stron: 372,
  • oprawa twarda.

Prezent idealnie dopasowany do okazji Sakramentu Chrztu Świętego, Komunii Świętej, czy Bierzmowania. Na wieczku szkatułki nadrukujemy dla Ciebie jedną z wybranych dedykacji lub Twój własny tekst umieszczony w specjalnie przygotowanym przez nas kolorowym wzorze ozdobnym.

Biblia w obrazkach dla najmłodszych

Nawet małe dzieci mogą zrozumieć wielkie prawdy, jeśli się im je opowie prostymi słowami. A jeśli jeszcze doda się do tego obrazki, w sercach dzieci dokona się dzielą nader błogosławionego.

Niniejsze rozmyślania dla malutkich zaczerpnięte są z Biblii, a żadna inna księga nie zmieniła życia tak wielu ludzi i nie uczyniła tego w sposób tak niezwykły, jak Biblia.

Słowo Boże może być źródłem światła od najwcześniejszego dzieciństwa, trzeba je tylko przedstawić z modlitwą i należną starannością. Wówczas Słowo to może stać się skałą, na której dziecko może zacząć budować swoje życie nawet wtedy, gdy jest jeszcze małe.

Trzeba przy tym oczywiście zwrócić uwagę na właściwy, błogosławiony dla dziecka wpływ domu rodzinnego.

NADRUK

Nasz nadruk wyróżnia się wśród ofert konkurencji. Na kasetach, stosujemy najwyższej jakości druk, wykonany metodą cyfrowego druku UV, za pomocą bardzo innowacyjnych, specjalistycznych maszyn. Dzięki temu rozwiązaniu, nadruk jest bardzo trwały, a przy tym gwarantuje żywe kolory.

REALIZACJA

Zamówienie wykonujemy w 24 godziny od jego złożenia. Tekst oraz dane takie jak imiona, datę uroczystości oraz miejscowość, należy zamieścić w polu "Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia" przy wypełnianiu danych zamawiającego.